O nás

Český statistický úřad (ČSÚ) sbírá, zpracovává a publikuje výsledky statistických šetření. Jedním z nástrojů pro publikaci výsledků je od roku 2011 také časopis Statistika&My, jehož internetovou verzi si právě prohlížíte.

Najdete zde aktuality ze světa statistiky, informace o oficiálních statistikách ČSÚ a jeho partnerů ve státní statistické službě, odkazy na užitečné aplikace, publikace a informační zdroje nebo elektronickou podobu článků z tištěného vydání časopisu Statistika&My a vybraných publikací Českého statistického úřadu. Dozvíte se informace z oblasti podnikání, veřejné správy, společenských a kulturních jevů, zdravotní péče, přírody a dalších okruhů lidských zájmů a činností. Autoři článků se opírají o data ČSÚ, zasazují je do širšího kontextu a prezentují je v zajímavých souvislostech.

Adresa redakce:

Český statistický úřad
Na padesátém 3268/81
100 82 Praha 10

Tel.: 274 054 220
E-mail: redakce@czso.cz

Redakce časopisu Statistika&My:

Ing. Michal Novotný (šéfredaktor), Ing. Pavel Černý (vedoucí redaktor), Ing. Marek Rojíček, Ph.D., Mgr. Pavel Hortig, Mgr. Jan Cieslar, Ing. Jan Ernest, RNDr. Eva Henzlerová, Ph.D., Mgr. Dalibor Holý, doc. Ing. Jaroslav Sixta, Ph.D., Mgr. Karolína Zábojníková

Redakční rada:

Ing. Josef Vlášek (předseda), Ing. Michal Novotný (místopředseda), Ph.D., Ing. Eva Krumpová, Ing. Marek Rojíček, Ph.D., Egor Sidorov, Ph.D., Mgr. Jana Slavníková, Mgr. Irena Stupňáková, Ing. Pavla Trendová, Mgr. Ing. Martin Zelený, Ph.D.

Seznam autorů